wtorek, 12 lutego 2019

Remont mieszkania na wynajem.

Przytulne wnętrze do którego chce się wracać z takim nastawieniem, każdy wynajmujący chciałby witać swojego klienta. Niestety gusta są różne i nie zawsze to co nam wydawać się mogło, będzie podobało się wszystkim. W większości przypadków zachowujemy neutralność w doborze tapet, wzorów i kolorów. W tym przypadku zastosowaliśmy kolor NCS S0804-Y30R i delikatne tapety z firmy Flugger.  

6 komentarzy:

 1. Bardzo konkretnie napisane. Super artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja akurat nie miałam nigdy okazji aby wynajmować mieszkanie więc nawet nie bardzo wiem jak to wychodzi w przeliczeniu miesięcznym. Po prostu od razu zdecydowałam się na kupno upragnionego mieszkania w Gdańsku https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe-mieszkania-gdansk.html i jestem przekonana, że ten wybór był zdecydowanie najlepszym wyborem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dam Wam kilka interesujących porad, bo my taki remont rozpoczynaliśmy od profesjonalnego odgrzybiania mieszkania, bo niestety było dość zapuszczone. Na szczęście wszystkim zajęła się firma https://optimal-osuszanie.pl/ Ogólnie jest to też firma osuszająca mieszkania w Warszawie, więc i przy wyciekach oraz zalaniach Wam też pomogą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Remont najlepiej zlecić specjalistom, którzy mają doświadczenie i wiedzę w tym temacie. Ja w Warszawie wybrałam firmę Magol https://tanieremonty.warszawa.pl/. Serdecznie polecam Wam ich usługi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Naprawdę świetnie napisane. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń