piątek, 3 listopada 2017

Jak urządzić przedpokój

Przedpokój jak pierwsze wrażenie musi sprawić że po jego opuszczeniu zostanie nam coś w pamięci.
Jest to pomieszczenie znajdujące się głównym miejscu łączący ze sobą inne pokoje, musi nawiązywać do naszego stylu, ale także sprawiać że czujemy się w nim dobrze.   

czarno-białe ramki na ścianie, białe drzwi w przedpokoju, białe drzwi do mieszkania
Ramki na zdjęcia w przedpokoju - ten motyw dekoracyjny świetnie pasuje do każdego wnętrza. Ramki na zdjęcia są różnych rozmiarów, ale przy odrobinie pracy udało się ułożyć je w symetryczny słupek pomiędzy drzwiami.  Ramki na zdjęcia czarno-białe pasują do jasnych i ciemnych ścian, co można zobaczyć na poniższych zdjęciach. Od strony lewej - ściana z ramkami przed położeniem ciemnej tapety, po stronie prawej - ściana przedpokoju z zamierzonym efektem. Podłoga z jadnego drewna.

tapeciarz trójmiasto, tapeciarz Gdańsk,

W tym mieszkaniu została położona tapeta Stripes Flugger. Biało-szare pasy sprawiają, że pomieszczenie wydaję się optycznie wyższe, brak co prawda oświetlenia i drzwi, ale na tym etapie widać efekty mojej pracy. 

Dekorator Gdańsk, Dekoratot trójmiastoNie da się uktyć że drzwi, które zostały zamontowane w stanie deweloperskim, bardziej pasuja do aranżacji klatki schodowej niż do tych tapet, ale istniej możliwość przemalowania ich od strony naszego wnętrza. Proszę pamiętać, że klatki i części wspólne są zaaranzowane przez deweloperów jeszcze przed kupnem mieszkania.

ściana w pasy, tapeta biało-szata-pasyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz