wtorek, 16 lutego 2016

Modna tapeta Flugger


Delikatna tapeta firmy Flugger Botanic Garden 510222. Kolekcja została zaprojektowana przez duńską projektantkę Helene Blanche, która zainspirowała się wiecznie zielonym ogrodem botanicznym. Tapeta została wykonana na podkładzie z flizeliny w wyraźnie widoczną strukturą, a główny efekt dekoracyjny tworzy cień splecionych gałązek brzozy, w kolorach szarości. 


 


 
Delikatne liście brzozy nadają pomieszczeniu lekkości i naturalny wygląd, w projekcie po miedzy tapetami ma się znajdować drewniana zabudowa, która jeszcze bardziej ma zbliżyć i nadać naturalny charakter.
W projekcie drzwi są do wymiany na białe. Tapeta ze wzorem krążących nad ogrodem ptaków,  położona w sypialni, tapeta wykonana na podkładzie z flizeliny. Flugger oferuje wyłącznie tapety na flizelinie, ta sama tapeta jest dostępna w różnych wersjach kolorystycznych, dzisiaj sypialnie ozdobiła tapeta w kolorze szampana o strukturze flizeliny z widocznymi włókienkami, wzór ptaków w kolorze szarym metalicznym, bardzo dokładnie wychwytuje światło, dzięki czemu wzór jest bardziej widoczny i wyraźniejszy. Flugger Notdic Blossom 394035
Czarne elementy widoczne na zdjęciach to gniazdka, włączniki zostały zamontowane na czas określony, docelowo zamówiliśmy białe zamienniki.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz