czwartek, 6 sierpnia 2015

Fototapety - realizacje

Montaż Fototapety w sklepie odzieżowym H&M Malbork. Wysokość ściany 8m, Fototapeta znalazła swoje miejsce na ścianie wzdłuż schodów prowadzących na pierwsze piętro sklepu. Nie obeszło się bez profesjonalnego rusztowania, które rozstawiliśmy na całej długości ściany. Wszystko przebiegło zgodnie z planem sklep zyskał nowoczesna dekoracje, a Modne Tapetowanie kolejnego zadowolonego klienta. 

fototapety gdańsk kładzenie

Fototapeta ścienna Black & white.Dzieło sztuki w znacznie tańszej wersji - idealne dla wielbicieli sztuki i piękna. Poniżej fototapeta przedstawiająca "Pocałunek" Gustava Klimta. Gra kolorów i esencja miłości zawarta w bardzo szczerym "pocałunku" przyciąga spojrzenie. Montaż takich pięknych fototapet to sama przyjemność.


montaż fototapet


Podążając dalej za luksusem zmierzamy do drugiego pomieszczenia, które zdobi fototapeta imitująca pikowaną skórę. Świetna aranżacja do sypialni. Co najważniejsze - żadne zwierzę przy tym nie ucierpiało ;) 


tapetowanie trójmiastoPoniżej odmieniony pokój nastolatka, którego ściana zdobi hit ostatnich czasów, fototapeta z motywem gry Minecraft :) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz