czwartek, 22 marca 2018

3 najmodniejsze odcienie kolorów w 2018 roku

Moc kolorów!
2018 rok przywita nas szeroką paletą barw, które przegonią szarości i beże. Ukochane przez nas popielate ściany połączone z białymi meblami odejdą w niepamięć. Nadchodzi czas w którym nacieszymy nasze oczy energetyzującą żółcią, różem, zielenią.
Przyznam szczerze, że kupuję to!

Zmiany są potrzebne, zwłaszcza wiosną. Robienie generalnych porządków przed świętami często wiąże się z chęcią odświeżenia ścian lub gruntownym remontem.
Stawiajmy zawsze na to co lubimy, na kolory w których czujemy się dobrze. Jeżeli uwielbiacie szarości i beże, czujecie się przy nich dobrze - doskonale. Pomieszczenie możemy ożywić lub odświeżyć kilkoma nowymi dodatkami. Jednak większość z nas lubi eksperymentować i chce mieć pokoik jak z katalogu Ikei lub czasopisma wnętrzarskiego :)

Co będzie modne w 2018 roku? Poniżej kilka podpowiedzi:
modne kolory ścian w 2018

3 najmodniejsze grupy kolorów w 2018 roku:

1. Różowy: odcienie pudrowego, pastelowego różu będą bardzo modne (rose quartz, millenial pink, dusty pink) , malinowy, bordowy - róż świetnie komponuje się z szarością, która do tej pory królowała w naszych domach. 

2. Fioletowy i błękitny - intensywny fioletowy kolor, który możemy odważnie łączyć z odcieniami błękitu, szarości lub bieli. Kolorem roku 2018 według Pantone jest Ultra Violet. 

3. Żółty, pomarańczowy i pochodne tych ciepłych barw - wszelkie odcienie miedziane, miodowe.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza