poniedziałek, 12 czerwca 2017

Szybki remont salonu

Tym kolorowym akcentem zakończyliśmy remont salonu połączonego z aneksem kuchennym. Na zdjęciu możemy podziwiać fototapetę wykonaną w oparciu o najnowszą technologię - do jej produkcji wykorzystano folię polimerową. Charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wydruku - czyli nawet z lupą w ręku nie ma się do czego przyczepić ;-) Fototapeta wygląda bardzo realistycznie. Jest to fantastyczny pomysł, aby ożywić pomieszczenie. Wzory dostępne na rynku są gotowe lub według własnych projektów. Miliony pomysłów na to aby spersonalizować swoje pomieszczenie. Możemy podziwiać na ścianie swoje pasje lub ulubione miejsca codziennie.
ściany pomalowane farbą Brillux


2 komentarze:

  1. Mi się szykuje remont całego parteru w związku z czym myślę o wyłącznikach krzyżowych. Widziałam takie na interblue. Wydaje mi się, że to będzie wygodniejsze niż dotychczasowy, który mam od tylu lat.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie się szalenie takie fototapety podobają. I właśnie nie na całą ścianę, tylko na kawałek, tak by wyglądała zupełnie jak obraz. Na https://www.dekowizja.pl/fototapety/do-salonu takie propozycje widziałem, wybór naprawdę imponujący i krajobrazy od których nie można oderwać wzroku.

    OdpowiedzUsuń