czwartek, 20 kwietnia 2017

Fototapeta do sypialni

Jaki kolor idealnie nadaje się do sypialni? Oczywiście czerwień. Na pozór mogło by się zdawać, że czerwień uspokaja, nic bardziej mylnego. Kolor zdecydowanej czerwieni jest kolorem pożądania, który wywołuje w nas najwięcej emocji, ostrzega przed niebezpieczeństwem, pobudza zmysły,  przyspiesza bicie serca.

Remont Mieszkania dobył się w Pruszczu Gdańskim osiedle Azaliowy Park.
Zadanie jakie mieliśmy do wykonania, montaż fototapet w sypialni i przedpokoju, w obu przypadkach dokładnie zabezpieczyliśmy podłogi, zabudowy meblowe i sąsiadujące ściany, po czym przystąpiliśmy do wypełnienia ubytków na ścianie, które po przyklejeniu fototapet mogą być widoczne. Ściany były w stanie deweloperskim gładkie i pomalowane matową białą farbą, która jak się okazało była chłonna. Żeby ograniczyć chłonność ścian koniecznie musieliśmy je zagruntować gruntem wodnym, żeby powierzchnia była stabilna, a klej nie wysychał zbyt szybko podczas montażu.
Fototapeta poniżej została skrojona i wklejona na fragment sufitu, który tworzy całość wzoru wraz w powierzchnią ścian.Całość wyszła znakomicie, po zakończonej pracy mieszkanie przekazaliśmy właścicielom gotowe do zamieszkania.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz